Obchodní podmínky

Dodací lhůta

Všechny šperky vyrábíme ručně na zakázku. Dodací lhůta je závislá na množství a náročnosti přijatých zakázek.
Snubní prsteny zhotovujeme do měsíce. Nákupem jakéhokoliv zboží z našeho obchodu si vyhrazujeme právo změnit dodací lhůtu tohoto zboží. Zboží je pečlivě zabalené a proto je vyloučeno jakékoliv poškození při přepravě.

Platební podmínky

Ceny šperků v našem katalogu jsou konečné.Poštovné při objednávce do 5000 Kč je 120 Kč. Poštovné při objednávce nad 5000 Kč je ZDARMA. Zboží zasíláme na dobírku. Po telefonní domluvě je možné sjednat i jiné platební podmínky ( převodem atd...) U šperků, jejichž cena přesahuje 30,000.- Kč požadujeme zálohu ve výši 50 %. 
U šperků vyráběných podle přání zákazníka sjednáváme platby individuálně s ohledem na použitý materiál, druh kamene a náročnost zhotovení.

Záruční doba

Na všechny šperky z naší dílny poskytujeme záruku po dobu dvou let. Na všechny snubní prsteny z kolekce Exclusive a Pure poskytujeme záruku na celý život. Začátek záruční doby vzniká dnem převzetí šperku. V době trvání záruky zodpovídáme za vady, které nejsou způsobené nesprávným zacházením se šperkem. 
Pokud se na šperku v této době vyskytne, i přes pečlivou výrobu a důslednou výstupní kontrolu, závada, máte nárok na její bezplatné odstranění. Čas potřebný k opravě se do záruční doby nepočítá a trvá podle náročnosti zhruba do 4 dnů.

Reklamační řád

Oznámení o zjištěné závadě učiňte bez zbytečného odkladu. Reklamovaný šperk zašlete na adresu: MOGATI DIAMONDS s.r.o. Údolní 36, Brno 60200 
telefon:
+420 737 857 870
+420 777 954 171
E - mail: info@originalni-sperky.cz
Při uplatnění reklamace na výrobek zakoupený v našem internetovém obchodě a (nebo) kamenném obchodě, doporučujeme předložit potvrzený doklad o nákupu tohoto výrobku. Do 24 hodin po obdržení zásilky Vás budeme informovat o způsobu odstranění závady. Závadu se zavazujeme odstranit do 7 dnů.
 
Záruka vrácení peněz

Myslíme si, že šperky z naší dílny svou kvalitou předčí Vaše očekávání, ale zároveň si uvědomujeme, že si vybraný šperk nemůžete vyzkoušet a prohlédnout ve skutečnosti. Z tohoto důvodu dodržujeme zásadu záruky vrácení peněz. Chceme touto službou zvýšit Vaši důvěru v nakupování přes internet. Záruka vrácení peněz se nevztahuje na zboží, které bylo upraveno na přání zákazníka, podle Občanského zákoníka č.40/64  § 53 odstavec 8.


Podmínky pro vrácení peněz:

- Šperk musí být objednán přes internetoví obchod
www.originalni-sperky.cz
- Šperk musí být naprosto neporušen, dobře zabalen
a schopen dalšího prodeje.
- K vracenému šperku doporučujeme přiložte kopii dokladu o zaplacení.
- Šperk zašlete v běžném balíku. Na dobírku nebude přijat.
- Šperk odešlete zpět do 3 dnů po obdržení.
- Záruka vrácení peněz se nevztahuje na zboží, které bylo upraveno na přání zákazníka, podle Občanského zákoníka č.40/64 § 53 odstavec 8.
- Při vracení zboží budou ůčtovány výrobní naklady šperku.

Adresa pro reklamaci

Mogati Diamonds s.r.o.
Údolní 36, Brno 60200
Popisky šperků na webových stránkách jsou pouze orientační. Vyhrazujeme si právo na jejich úpravu. Počet kamenů, váhu a rytí textu do prstenu, závisí na jeho velikosti.
 
Váš nákup0 Kč


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz